Open Fleet Qualifying Entries

NameBoatSail
Num
CtyStateClub 
Dexter SWINSBURG Rocketship 382 ACT CYC
Leo GOSLING Momentum 6495 GBR RLymYC
Koh NAGAHORI 3153 JPN JODA12YO
Tucker MCKEON Whooshka 1594 NSW Cranbrook
Angus BAKER WOOD 1831 NSW Cranbrook
Aaveer PATIL-CHAUDHARI Sea Ranger 1666 NSW GRSC11YO
Charles LIANG 1889 NSW GRSC11YO
Sam ASHTON Under the Radar 1620 NSW HHSC
Zoe ALLEN Afterburn 1633 NSW HHSCF
Maya HODZIC Loki 1669 NSW HHSCF
Alex PARKER Scout 1770 NSW HHSC
Harper SPACEY Lightning 1820 NSW HHSCF
Zac HOWELL Shift 1882 NSW HHSC
Titouan CHRISTODOULOU-LE GAC T21 1600 NSW MHYC12YO
Meg BATES Opti Mc Optiface 1735 NSW MHYCF
Heidi BATES Never Say Never 1766 NSW MHYCF
William ROGERS Rocky 1847 NSW MHYC12YO
Angus GRIFFIN Sailfish 1866 NSW MHYC
Brendan GOH Hasta La Vista 1791 NSW MHYC / NSC
Isabella LOZEVSKI Vitesse 1772 NSW MHYC / WSCF
William HOLDSWORTH Revolution 1546 NSW RPAYC
Ruben STEEL Better Knot 1606 NSW RPAYC12YO
Rosalita CRAWFORD The Pheonix 1747 NSW RPAYCF
Darcy MILES Old Sport 1851 NSW RPAYC
Levi HARRISON Let's roll 1898 NSW RPAYC
Billie ROBBINS Hangry Monkey 1805 NSW RPAYC / MHYCF
Nicholas VAN KERKWIJK Groova 1219 NSW RSYS
Rory MILLER For The Wind 1309 NSW RSYS12YO
Raphael MCLACHLAN Just Keep Sailing 1356 NSW RSYS
Patrick MCLACHLAN Lucky 7 1357 NSW RSYS
Lauren TANDY Flame 1590 NSW RSYSF
Seb TUCKER Tucker Box 1449 NSW WSCU10
Walter HEELEY Fish 1575 NSW WSC12YO
Mia AUSTIN Optipus 1624 NSW WSCF
Saxon FOGGO Little Whistle 1685 NSW WSC
Jago TUCKER Wee 1 1771 NSW WSC
Goro TOMISHIMA K.T. 1782 NSW WSC
Ethan MOORHEAD Overture 1812 NSW WSC
Olivia AITKEN Speedy Girl 1849 NSW WSCF
Stirling MCKAY No Regrets 1447 NSW WSC / RSYS12YO
Sebastian CHENG Whirlpool 1806 NSW WSC/Scots11YO
Aarnnie THWAITE Believe it or Knot 1604 QLD KBSCF
Kai THWAITE Kaimi 1811 QLD KBSC
James DALE Wallygator 1715 QLD RQYS
Jackson BLACK Lil bomber 1773 QLD RQYS
Joshua DALE Sonic 1783 QLD RQYS12YO
Wilbur BRIGHT SOGO 1848 QLD RQYS
Henry PIGGOTT Flying Cloud 1871 QLD RQYS
Luca ORAZIO Thunderstruck 1880 QLD RQYS
Ruby CARTER Ruby Sea 1883 QLD RQYSF
Monte MORSE Send It 1902 QLD RQYS
Calin WENT FOTO 1873 SA ASC
Paige GRIGG RubyxCube 1616 SA B&SYCF
Cathrine Olivia MANSELL Aqua Dragon 1017 SA BSYCF
Sophie PRIOR Howzat 1250 SA BSYC12YO
F
Myles PHILLIPS Myles ahead.. 1523 SA BSYC11YO
Wil SAYERS WILD 1570 SA BSYC12YO
Jessica HIGGINS Spooky island 1854 SA BSYC11YO
F
Darcy HIGGINS Shaggy 1885 SA BSYC
Sophia HOMES Squidink 1899 SA BSYC12YO
F
Toby PHILLIPS No Off Switch 2 1906 SA BSYC12YO
Amelia UNDERWOOD Sea Bird 782 TAS RYCTF
Cameron UNDERWOOD 1001 TAS RYCT11YO
Edward STEEDMAN Chilled 1750 TAS RYCT / SBSC
George PILKINGTON Sendin It 1825 TAS RYCT / WSCU10
Ruby PILKINGTON Untouchable Hurricane Henty 1625 TAS RYCT WSC SBSC12YO
F
Wil LODGE Lionfish 1748 TAS SBSC
Callum SIMMONS Every 1's a Winner 1732 VIC IHYC / SSCBC
Acklin STENT Blue Bayou 1907 VIC MMYC12YO
Leigh HARVIE Blue Bullet 673 VIC MYC / SYC
Jorja MAHONEY Serendipity 1793 VIC RGYC / SSCBCF
Holly CANTWELL The French Way 1391 VIC SSCBCF
Sadie CUNNINGHAM Lazy Sunday 1744 VIC SSCBCF
Tate CANTWELL Flash As .... 1790 VIC SSCBC12YO
Maya CANTWELL BRIAN 1850 VIC SSCBCF
Miles LEVENSPIEL RW2 1859 VIC SSCBC
Henri LEVENSPIEL PR2 1860 VIC SSCBC
Augustas BUIVIDAS 1877 VIC SSCBC/SYC
Ashlea TAN Assassin 1111 VIC SYCF
Zoe JACKSON Sailinn 1720 VIC SYCF
Hugo HENDERSON H-BOMB 1785 VIC SYC11YO
Atticus TAN Chiong Ah 1852 VIC SYC
Sam HENDERSON Chicken Dinner 1879 VIC SYC
Ewan DARLOW Bandit 1900 VIC SYC
Lottie GRIFFITH Tenacious 1858 VIC SYC / SSCBCF
Lucas PAGE Its All G 1682 WA RFBYC
Thomas COOPER 1904 WA RFBYC / FSC
Nicholas COOPER Lord of the Wind 1905 WA RFBYC/FSC11YO
Orlando LIGOVICH Charter 1480 WA RPYC RFBYC FSC
Murray DUTHIE Salty 1516 WA SoPYC / FSC

Number of entries: 90

Results by SailingResults.net  Created 03 Mar 2024 11:05